Міжнародний день захисту дітей

1 Червня

Протягом 1, 2 та 3 червня 2018 року у великих та малих містах України – Борислав, Броди, Дніпро, Дрогобич, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам’янське, Київ, Коломия, Львів, Нововолинськ, Полтава, Одеса, Сєвєродонецьк, Слов’янськ, Стрий, Тернопіль, Харків, Хмельницький відбудеться яскраве свято, присвячене Дню захисту дітей.

Це свято, як своєрідний Всеукраїнський флешмоб, пройде по всій Україні, від Заходу до Сходу, з метою привернути увагу громадськості до питань захисту прав дітей в Україні та їх благополуччя, а також подарувати незабутній час дітям та їхнім сім’ям.

Заходи будуть організовані командами соціальних центрів Карітасу для дітей та сімей у громадських місцях для всіх охочих. В кожному такому центрі допомогу та підтримку отримують близько 60-100 дітей з сімей вразливих категорій: сироти; позбавлені батьківського піклування; вимушено переселені; з особливими потребами та інші.

У програмі передбачається ціла низка цікавих активностей:

– різноманітні активні ігри – фрісбі, настільний теніс,

– конкурси, квести, вікторини,

– танці, вистави, малювання на асфальті,

– виставки та ярмарки дитячих робіт,

– майстер-класи та багато іншого.

Також на вас чекають яскраві та незвичайні фотозони, батут, аква-грим, багато смаколиків, сувенірів тощо! Для батьків також передбачаються корисні та цікаві активності, психологічні тренінги та майстер-класи.

Благодійні пожертви та кошти, виручені під час свята, будуть використані на літні табори для дітей із вразливих груп або інші потреби.

Приходьте за незабутніми враженнями!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *